Najnowsze wpisy

APLIKACJE, KTÓRE POMOGĄ CI ZADBAĆ O ŁADNE STORY NA INSTAGRAMIE


1. Canva

Canva zdecydowanie jest moją najbardziej ulubioną aplikacją. Z wszystkich niżej wymienionych ma najwięcej do zaoferowania i to w większości za darmo. Jej plusem jest w szczególności to, że choć za dużą część szablonów, naklejek, czy fontów musimy zapłacić, to reszta jest całkowicie za darmo, a te są wyjątkowo ładne i atrakcyjne. Dodatkowo można je dowolnie edytować i dostosowywać do własnych potrzeb.2. Unfold

Unfold jest szybszy w użyciu, jest to jego dużą zaletą. Kilkoma kliknięciami możemy stworzyć całe story i dodatkowo przechowywać je jako projekty. Co za tym jednak idzie, nie wszystko jesteśmy w stanie edytować. Aplikacja działa raczej na gotowych szablonach, w których mamy możliwość dodania własnego napisu, naklejek czy tła, ale nic poza tym. Proste szablony dostępne w darmowej wersji nudzą się po chwili. Za pakiety innych szablonów, tych atrakcyjniejszych, trzeba zapłacić od 5 złotych wzwyż, albo mieć wykupione członkostwo Unfold+.

3. StoryArt

StoryArt swoje szablony inspirowało na Canvie. Korzystanie z aplikację porównać można jednak bardziej do Unfold niż do aplikacji wymienionej na samym początku naszej listy. Jest bardzo prosta do użytku, ale większość szablonów jest płatnych. W Story Art mamy możliwość również tworzenia Highlight cover, tych okrągłych okładek, do zapisanych na naszym Instagramie story.
4. StoryChic

StoryChic ma sporo atrakcyjnych szablonów. Kilkanaście ciekawych mamy za darmo, inne są za dodatkową opłatą. W wersji płatnej dostępne są również ciekawe szablony animowane.

A z jakich aplikacji Ty korzystasz? Masz jakieś ulubione, podziel się nimi w komentarzach! :)

______________________________________________________


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Adbox