Najnowsze wpisy

DARMOWE PLANERY JĘZYKOWE| JAK ZORGANIZOWAĆ NAUKĘ JĘZYKAPrzygotowaliśmy dla Was kilka planerów językowych, które pomogą Wam w śledzeniu waszych postępów w nauce nowego języka. Osobiście korzystamy z takiej metody nauki języków i bardzo ułatwia to pracę nad poznawaniem nowych słówek. Śmiało więc pobierajcie listy i drukujcie! :)

Chcesz zrobić dla nas coś miłego?

Pobierz planer i pochwal się nim na Instagramie, oznaczając nas w relacji, albo pod zdjęciem: @wzdluz_drogi.

KLIKNIJ WYBRANY, ŻEBY ŚCIĄGNĄĆ:Prowadzenie dziennika w obcym języku jest świetnym ćwiczeniem językowym! To, jak prowadzenie pamiętnika, każdego dnia wpiszcie choćby jedno zdanie w obcym języku, o tym co danego dnia robiliście! 
Listy słówek pomogą Wam przede wszystkim trzymać wszystkie nauczone słówka w jednym miejscu. Dzięki temu z łatwością możecie do nich wrócić i je sobie przypomnieć. Lubicie oglądać filmy? Oglądając je w obcym języku postarajcie się zapamiętać słowo, lub dwa i zapiszcie je sobie na liście! 

____________________________________________________


Poniżej planery i listy w niebieskim, męskim wydaniu. 

BIERZESZ UDZIAŁ W NASZYM 9 TYGODNIOWYM WYZWANIU JĘZYKOWYM?

Dla uczestników naszego wyzwania na Instagramie mamy coś ekstra!
Pobierz dodatkowo kalendarz na 9 tygodni, dzięki któremu będziesz mógł wykreślać kolejne udane dani. A z nim listę do wykreślania Twoich kolejnych językowych osiągnięć!_________________________________________


1 komentarz:

  1. Takie planery są bardzo przydatne przy nauce każdego języka. Warto sobie z nich korzystać i uporządkować tryb nauki, wiemy czym mamy zająć się następnym razem. Przy tłumaczeniach oraz naukach języków obcych bardzo ważna jest dokładność przekładu, a nie osiągniemy jej przy chaotycznej nauce języka. Planer będzie w tym pomocny.

    OdpowiedzUsuń

Adbox