Spędź Sylwester w innym stylu, niż zawsze. Zobacz nasze niecodzienne pomysły na spędzenie tego wystrzałowego dnia w roku!

SYLWESTER NA STOKU NARCIARSKIM

Impreza Sylwestrowa wśród białego puchu to coraz częściej wybierana alternatywa dla zwykłego nowo rocznego przyjęcia. Idealna dla fanatyków sportów zimowych, bowiem pod osłoną nocy jazda po stoku jest nie lada gratką. Ale dostosowana również dla tych, którzy niekoniecznie mają z tym sportem coś wspólnego.

Wiele stoków, między innymi te w Polskich górach, we współpracy z pobliskimi karczmami organizuje tego typu Sylwestry. Koszty zależą od organizowanego przez stok programu, ale zaczynają się średnio od 70 złotych za osobę. Nie rzadko znajdziemy w ofercie muzykę na żywo, ognisko i oczywiście szampana. A także pokaz sztucznych ogni, który z wysokiego stoku jest o wiele bardziej widowiskowy.

SYLWESTER W KINIE

Maraton Sylwestrowy również skrada wiele ludzkich serc, szczególnie kinomaniaków, którzy nie mogą opuścić żadnej premiery. Większość kin w noworoczną noc oferuje pożegnanie starego roku przy pokazie przedpremierowych filmów. Prócz seansu zwykle organizowany jest również poczęstunek oraz, rzecz oczywista, wspólny toast noworoczny z lampką szampana. Ceny zależą od miasta i kina, ale zazwyczaj wahają się między 80-170 złotych.

SYLWESTER NA BASENIE

Impreza w wodzie jest idealną formą spędzenia tej wyjątkowej nocy dla ludzi, którzy pragną zrelaksować się i odpocząć od wszechobecnego w grudniu chłodu. Niebanalna alternatywa noworocznego przyjęcia organizowana jest w wielu kompleksach basenowych, a w szczególności popularna w termach położone w znanych górskich kurortach.

Oferują nam one godziny wypoczynku w gorącym stylu, gdyż w ciepłych wodach termalnych. Albo dla bardziej rozrywkowych – wodne szaleństwo na licznych zjeżdżalniach. Koszt takiej zabawy zaczyna się od około 300 złotych, zaś w cenie prócz karnetu na wyznaczone strefy, znajdziemy również ciepłe i zimne bufety. 

SYLWESTER NA STATKU

Powitanie nowego roku na pokładzie pięknego statku to prawdopodobnie najciekawsze przeżycie z naszego zestawienia. Niezwykły rejs po zatoce Gdańskiej w towarzystwie elegancko ubranej załogi może okazać się wyjątkowo spędzoną nocą i niesamowitym zakończeniem starego roku, który wspominać będziemy jeszcze przez wiele lat. Zabawa do białego rana na czterech parkietach z wykwintną kolacją oraz pokazem fajerwerków na pokładzie, to właśnie oferuje nam armator.

Ceny są wyższe, w przeciwieństwie do powyższych pozycji, gdyż zaczynają się od 600 złotych za osobę, jednak wliczony w nią jest często zakwaterowanie (kabina z łazienką), bufety Sylwestrowe, alkohol oraz śniadanie.

SYLWESTER ZA GRANICĄ

Sylwester na Cyprze? A może na placu św. Marka w Wenecji? Ciekawym pomysłem na spędzenie Sylwestra jest również krótka zagraniczna podróż. Wiele biur podróży oferuje takie wyjazdy, a ich ceny zaczynają się już od 500 złotych. Poznanie nowego kraju połączone z sylwestrową nocą może być nie lada gratką dla miłośników podróżowania. W tym wypadku polecamy przyjrzeć się chociażby stronie Groupon, czy Travelplanet, na której znajdziemy kilka ciekawych propozycji. A Wy? Jak planujecie spędzić tegorocznego Sylwestra? 🙂

Może również Ci się spodoba

Leave A Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.